Наші контакти:

+380 342 785 004
+380 673 443 424
+380 508 868 464

Наш офіс знаходиться за адресою:

вул. Максимовича 15
м. Івано-Франківськ
76009, Україна

Також з нами можна звязатись за допомогою форми:

Ім'я:
Email:
Тема:
Повідомлення:

Наша компанія

ТОВ “НТМА” – українська компанія, що займається виготовленням високоякісних станків плазмового різання з ЧПУ серії NT-PLASMA 3015. Машини нашого виробництва – це легкі у використанні, недорогі, високопродуктивні, компактні та сучасні станки плазмового різання з ЧПУ.

ТОВ “НТМА” проектує станки плазмового різання максимально зручними для наших клієнтів. Ми використовуємо просте в застосуванні програмне забезпечення, що легко дозволяє керувати NT-PLASMA 3015. Апарат працює з Powermax Hypertherm джерелом плазми. А також комплектується додатковою конфігурацією – витяжка, збірник деталей, комп’ютер т.п. Після покупки, ми проводимо навчання по користуванні NT-PLASMA 3015.

Крім того, Ви можете особисто відвідати виробництво станків плазмового різання NT-PLASMA 3015, отримати консультацію, та дізнатись все що Вас цікавить, стосовно розробки та подальшої експлуатації NT-PLASMA 3015.

Також, ТОВ “НТМА” займається продажем комплектуючих для станків з ЧПУ. Все що стосується плазмової різки ви зможете знайти в нас: готові набори для станків, блоки керування, плазморізи, програмне забезпечення, ШВП чи лінійні направляючі, крокові чи серво двигуни та багато іншого. На сайті ntma.com.ua можна ознайомитись з повним переліком продукції та зробити замовлення потрібного Вам продукту.

Будемо раді співпрацювати з Вами!